Kouzelná Kroměříž jako levná dovolená

Už jste příliš staří na to, abyste podstupovali náročnou cestu k moři nebo dlouhou tůru po horách a raději odpočíváte v klidných místech se sklenkou vína? V tom případě nesmíte opomenout sídlo Hané - Kroměříž. Klid z tohoto historicky významného města cítíte na každém kroku. Chcete vědět, jak si zde udělat nádhernou dovolenou za pár korun?

zahrada kroměříž

Pokračovat ve čtení

Pronájem kanceláří Praha

Kancelář je velmi důležitou součástí vašeho podnikání, protože to je místo, které o vás klientovi řekne hodně. Produktivita vás i vašich zaměstnanců, záleží na tom, v jakém pracovním prostředí trávíte většinu pracovní doby.

Pokud začínáte podnikat, tak zkuste najít prostředí, které bude pozitivně působit jak na zaměstnance, tak na klienty a každý se do takového prostředí bude rád vracet.

Pronájem kanceláří v Praze mají pod palcem v realitní kanceláří JLL.

Užijte si léto v ČR

Pokud si nemůžete dovolit odjet na delší čas z České republiky, tak si udělejte výlet v tuzemsku. Vždyť u nás najdete spoustu krásných míst, které rozhodně stojí za návštěvu. Když pomineme různé chráněné oblasti, parky a přírodu, tak najdeme u nás několik kulturních památek. Například město Kroměříž patří na seznam památek UNESCO. V centru můžete navštívit hned několik pamětihodností, od vinných sklepů, přes kostely, zámek či nádherné zámecké zahrady.

Pokračovat ve čtení

Joomla SEF URLs by Artio