Tatry – majestátní hory plné aktivit i odpočinku

ubytování Tatry

Nízké Tatry jsou považovány za druhý největší národní park na Slovensku. Na konto si Nízké Tatry připsali i další nej – čtvrté největší pohoří Západních Karpat a nejrozsáhlejší pohoří na Slovensku. Příjemné ubytování Tatry nabízí nejen ve zdejších hotelech a apartmánech, ale i v útulných horských chatkách. Kdy na dovolenou do této lokality? Je to na vás. V létě i v zimě na vás čeká spousta sportovních příležitostí i odpočinku.

Pokračovat ve čtení

Užijte si léto v ČR

Pokud si nemůžete dovolit odjet na delší čas z České republiky, tak si udělejte výlet v tuzemsku. Vždyť u nás najdete spoustu krásných míst, které rozhodně stojí za návštěvu. Když pomineme různé chráněné oblasti, parky a přírodu, tak najdeme u nás několik kulturních památek. Například město Kroměříž patří na seznam památek UNESCO. V centru můžete navštívit hned několik pamětihodností, od vinných sklepů, přes kostely, zámek či nádherné zámecké zahrady.

Pokračovat ve čtení

Užijte si dovolenou v Česku

Konečně nám přichází pomalými krůčky léto a s tím i vyhlídka na pohodovou dovolenou. Pokud jste ji ještě neřešili a patříte mezi patrioty, můžete ji strávit v oblasti českých luhů a hájů. Najdete zde krásnou přírodu, kulturní vyžití i komfort pro odpočinek, někde dokonce i wellness. Nejvhodnější pro tento účel bude pravděpodobně Šumava. Pokud jste navíc fandové dobrodružství, můžete jít sjíždět nejdelší českou řeku Vltavu nebo se jen koupat v rybnících, jezírkách a nádržích, které po cestě najdete.

rekonstrukce penzionu

Pokračovat ve čtení

Odpočiňte si v Luhačovicích

Začíná léto, svítí sluníčko, a tak všechny manželské páry, důchodci i mladí zamilovaní vydávají si odpočinout do lázeňských měst. Například lázně Luhačovice nabízí široký výběr služeb, a tak láká čím dál víc mladší generace. Kvalitní wellness služby zahrnují lázně, masáže, procedury, ale i saunový svět. Ve zkratce každý si přijde na své. Ve snaze najít kvalitní penzion Luhačovice určitě nezklamou. Samotné město, ale i blízké okolí disponuje s velkým výběrem ubytování. Pokud se rozhodnete strávit romantický víkend, určitě budete mile překvapeni krásným prostředím a příjemnými obyvateli.

Joomla SEF URLs by Artio