Kouzelná Kroměříž jako levná dovolená

Už jste příliš staří na to, abyste podstupovali náročnou cestu k moři nebo dlouhou tůru po horách a raději odpočíváte v klidných místech se sklenkou vína? V tom případě nesmíte opomenout sídlo Hané - Kroměříž. Klid z tohoto historicky významného města cítíte na každém kroku. Chcete vědět, jak si zde udělat nádhernou dovolenou za pár korun?

zahrada kroměříž

Pokračovat ve čtení

Pronájem kanceláří Praha

Kancelář je velmi důležitou součástí vašeho podnikání, protože to je místo, které o vás klientovi řekne hodně. Produktivita vás i vašich zaměstnanců, záleží na tom, v jakém pracovním prostředí trávíte většinu pracovní doby.

Pokud začínáte podnikat, tak zkuste najít prostředí, které bude pozitivně působit jak na zaměstnance, tak na klienty a každý se do takového prostředí bude rád vracet.

Pronájem kanceláří v Praze mají pod palcem v realitní kanceláří JLL.

Bulharsko rozumí Čechům

Zajet si k moři do Bulharska je pro "Čecháčka" splněným snem. A to hned z několika důvodů. Bulharsko se ještě pomalu zotavuje z minulých režimů a zejména hlavní město Sofie je ještě z půlky hodně rozbité. Angličtinu zde neumí každý, jak jsme na to zvyklí v ostatních destinacích jako je Chorvatsko či Řecko. To však pro typického tátu z Česka není problém, protože se poté mezi sebou snadněji dá domluvit tzv "rukama nohama". Je to taktéž slovanská země, takže lidé jsou víceméně na stejné vlně. Tomu odpovídají i místní ceny.

Pokračovat ve čtení

Joomla SEF URLs by Artio