Užijte si dovolenou v Česku

Konečně nám přichází pomalými krůčky léto a s tím i vyhlídka na pohodovou dovolenou. Pokud jste ji ještě neřešili a patříte mezi patrioty, můžete ji strávit v oblasti českých luhů a hájů. Najdete zde krásnou přírodu, kulturní vyžití i komfort pro odpočinek, někde dokonce i wellness. Nejvhodnější pro tento účel bude pravděpodobně Šumava. Pokud jste navíc fandové dobrodružství, můžete jít sjíždět nejdelší českou řeku Vltavu nebo se jen koupat v rybnících, jezírkách a nádržích, které po cestě najdete.

rekonstrukce penzionu

Pokračovat ve čtení

Odpočiňte si v Luhačovicích

Začíná léto, svítí sluníčko, a tak všechny manželské páry, důchodci i mladí zamilovaní vydávají si odpočinout do lázeňských měst. Například lázně Luhačovice nabízí široký výběr služeb, a tak láká čím dál víc mladší generace. Kvalitní wellness služby zahrnují lázně, masáže, procedury, ale i saunový svět. Ve zkratce každý si přijde na své. Ve snaze najít kvalitní penzion Luhačovice určitě nezklamou. Samotné město, ale i blízké okolí disponuje s velkým výběrem ubytování. Pokud se rozhodnete strávit romantický víkend, určitě budete mile překvapeni krásným prostředím a příjemnými obyvateli.

Zavítejte na přehradu v Pozlovicích

Na hranici CHKO Bílé Karpaty se rozkládá přehrada v Pozlovicích. Tato oblast vybízí k příjemným procházkám, k odpočinku a relaxaci. Přehrada je ideální pro pěší výlety, cykloturistiku a na své si přijdou i milovníci in-line bruslení, rybaření či koupání. K přehradě je výborný přístup z Luhačovic. S tímto lázeňským městem je přehrada spojena Jurkovičovou alejí, podél níž jsou vybudována odpočívadla, sportoviště a občerstvení. Na přehradu se dostanete také vyhlídkovým vlakem, který vyjíždí z centra Luhačovic. Tuto volbu ocení hlavně vaše ratolesti. Pokud nechcete bydlet přímo u lázeňské kolonády, nabízí se vám i levné ubytování Luhačovice, a to právě u přehrady.  

Poznejte historii Žítkovských bohyní

Zajímáte se o historii? Toužíte poznat příběhy Žítkovských bohyní? Jedná se o téma, které se ocitá na pomezí etnografie a magie, alternativní medicíny a historie. Žítkovské bohyně představují ženské téma o schopnostech pomáhat lidem, léčit je, ale také je uřknout a proklít. Žítkovskými bohyněmi jsou označeny ženy, které pobývaly v Kopanicích nad Starým Hrozenkovem.

Pokračovat ve čtení

Rekonstrukce penzionu

Rekonstrukce je vždy nákladným a komplexním řešením. Ale ve většině případů je také nezbytností. Pokud plánujete rekonstrukci domu, penzionu nebo dokonce hotelu, bude vás jistě zajímat také nový nábytek. Nábytek vždy nemusí podléhat nejnovějším trendům, měl by ale být bytelný a hlavně nadčasový. Takový nábytek vyrábí firma Gazel, která se zabývá zpracováním masivního dřeva. Nabízí kompletní realizace interiérů i jejich návrhy a výrobu atypických prvků. Konzultace a návrh je zdarma. Rekonstrukce penzionu tak bude hračka!

Zlín je ideální na dovolenou

Zlín patří mezi jihomoravská města. Město se rozkládá na dvou svazích a údolí mezi nimi. Když se řekne Zlín, tak si každý člověk vybaví pana Baťu, funkcionalistickou architekturu a v dnešní době také možní ZOO Lešnou. Další typických znaků je Univerzita Tomáše Bati, kde se dají studovat mimo jiné designové obory jako je design oděvu, design obuvi, průmyslový design… Je jasné, že pokud si uděláte dovolenou do tohoto města, nudit se rozhodně nebudete.

Pokud sháníte ubytování Zlín, určitě najdete spoustu výhodných a komfortních ubytovacích zařízení.

Joomla SEF URLs by Artio