Zavítejte na přehradu v Pozlovicích

Na hranici CHKO Bílé Karpaty se rozkládá přehrada v Pozlovicích. Tato oblast vybízí k příjemným procházkám, k odpočinku a relaxaci. Přehrada je ideální pro pěší výlety, cykloturistiku a na své si přijdou i milovníci in-line bruslení, rybaření či koupání. K přehradě je výborný přístup z Luhačovic. S tímto lázeňským městem je přehrada spojena Jurkovičovou alejí, podél níž jsou vybudována odpočívadla, sportoviště a občerstvení. Na přehradu se dostanete také vyhlídkovým vlakem, který vyjíždí z centra Luhačovic. Tuto volbu ocení hlavně vaše ratolesti. Pokud nechcete bydlet přímo u lázeňské kolonády, nabízí se vám i levné ubytování Luhačovice, a to právě u přehrady.  

Rekonstrukce penzionu

Rekonstrukce je vždy nákladným a komplexním řešením. Ale ve většině případů je také nezbytností. Pokud plánujete rekonstrukci domu, penzionu nebo dokonce hotelu, bude vás jistě zajímat také nový nábytek. Nábytek vždy nemusí podléhat nejnovějším trendům, měl by ale být bytelný a hlavně nadčasový. Takový nábytek vyrábí firma Gazel, která se zabývá zpracováním masivního dřeva. Nabízí kompletní realizace interiérů i jejich návrhy a výrobu atypických prvků. Konzultace a návrh je zdarma. Rekonstrukce penzionu tak bude hračka!

Zlín je ideální na dovolenou

Zlín patří mezi jihomoravská města. Město se rozkládá na dvou svazích a údolí mezi nimi. Když se řekne Zlín, tak si každý člověk vybaví pana Baťu, funkcionalistickou architekturu a v dnešní době také možní ZOO Lešnou. Další typických znaků je Univerzita Tomáše Bati, kde se dají studovat mimo jiné designové obory jako je design oděvu, design obuvi, průmyslový design… Je jasné, že pokud si uděláte dovolenou do tohoto města, nudit se rozhodně nebudete.

Pokud sháníte ubytování Zlín, určitě najdete spoustu výhodných a komfortních ubytovacích zařízení.

Hledáte ubytování v Luhačovicích?

Pokud se chystáte do Luhačovic, ať už na výlet, víkendový pobyt nebo dlouhodoběji do lázní, budete zajisté shánět ubytování. Možností je mnoho, od soukromých domů, přes penziony Luhačovice, až po hotely a wellness hotely, které nabízejí služby vysokého standardu.

Pokračovat ve čtení

Hodinový hotel je nejen azyl pro milence

 

Přestaňte riskovat! Scházet se doma se svou milenkou či milencem není ideální nápad, což si spousta hotelů uvědomuje, a proto začala nabízet takzvaný hodinový hotel. Často je tento typ hotelu přezýván jako azyl pro milence. Jedná se o diskrétní ubytování, a jak už samotný název napovídá, pronajmete si pokoj na pouze jednu hodinu.

Tento diskrétní milenecký azyl nabízí maximální soukromí pro intimní hrátky. Velmi oblíbený je tento hotel v Praze 10, díky němuž nemusíte podnikat riskantní schůzky u vás doma. Erotické dobrodružství zde můžete provádět nejen se svou milenkou či milencem, ale i stálým partnerem. Touto cestou si okořeníte váš sexuální život. Hotel nabízí celou řadu možností. Nejen, že je vhodný pro hodinové ubytování, ale také se zde můžete ubytovat na celou noc.

Pokračovat ve čtení

Joomla SEF URLs by Artio