Nuda v Brně? Ani náhodou!

O tom, že nuda v Brně fakt není nás už v roce 2003 přesvědčil stejnojmenný film. Od roku 2003 už uběhlo spoustu let, s jistotou však můžeme říct, že v Brně se pořád něco děje. Takže pokud plánujete návštěvu tohoto druhého největšího českého města, zbystřete zrak.

Co vám v Brně nesmí utéct? Brno se často představuje jako město s moderní i historickou tváří, které se vzájemně prolínají. Mezi moderní lákadla patří šestimetrový kontroverzní hodinový stroj na námestí Svobody, Brněnská přehrada s rozsáhlými plážemi nebo také funkcionalistická Vila Tugendhat.  Naopak pokud toužíte zabrousit do historie, určitě si nenechejte ujít Brněnskou kostnici, hrad Špilberk a Zelňák.

axis office park brno

Pokud se chcete při výletu i dobře najíst, určitě vyzkoušejte Zelenou kočku, Výtopnu anebo restauraci v Axis Office Parku. Ani v jednom případě nebudete litovat. A když dostanete chuť na výbornou kávu, doporučujeme kavárničku Tungsram na Kapucínském náměstí nebo květinová kavárna Franck v Grohově ulic, která vás dostane svou jedinečnou atmosférou.

Joomla SEF URLs by Artio