Kdo může za koronavirus?

Tentokrát v této sekci Kam na dovolenou nenajdete žádné tipy, kde bude nejlépe, a kde se v létě můžete vyvalit. Nebo třeba tipy na nejkrásnější italské památky. Léto s největší pravděpodobností strávíme na území ČR, což samozřejmě nemusí být špatné. Místo dovolené využijeme tuto platformu, abychom čtenáře informovali o původu koronaviru a základních pravidel pro chování.

šátek na obličej

Pokračovat ve čtení

Zpomalovací polštáře na silnice

Mnohým z nás se stává, že máme na cestách nepříjemná setkání s bláznivými řidiči, kteří nedodržují dopravní předpisy a obcí, ve které se prochází děti bez dozoru rodičů, třeba když jdou ze školy, si klidně projíždí 70 kilometrů za hodinu.

zpomalovací polštáře

Pokračovat ve čtení

Bulharsko rozumí Čechům

Zajet si k moři do Bulharska je pro "Čecháčka" splněným snem. A to hned z několika důvodů. Bulharsko se ještě pomalu zotavuje z minulých režimů a zejména hlavní město Sofie je ještě z půlky hodně rozbité. Angličtinu zde neumí každý, jak jsme na to zvyklí v ostatních destinacích jako je Chorvatsko či Řecko. To však pro typického tátu z Česka není problém, protože se poté mezi sebou snadněji dá domluvit tzv "rukama nohama". Je to taktéž slovanská země, takže lidé jsou víceméně na stejné vlně. Tomu odpovídají i místní ceny.

Pokračovat ve čtení

Joomla SEF URLs by Artio