Hodinový hotel je nejen azyl pro milence

 

Přestaňte riskovat! Scházet se doma se svou milenkou či milencem není ideální nápad, což si spousta hotelů uvědomuje, a proto začala nabízet takzvaný hodinový hotel. Často je tento typ hotelu přezýván jako azyl pro milence. Jedná se o diskrétní ubytování, a jak už samotný název napovídá, pronajmete si pokoj na pouze jednu hodinu.

Tento diskrétní milenecký azyl nabízí maximální soukromí pro intimní hrátky. Velmi oblíbený je tento hotel v Praze 10, díky němuž nemusíte podnikat riskantní schůzky u vás doma. Erotické dobrodružství zde můžete provádět nejen se svou milenkou či milencem, ale i stálým partnerem. Touto cestou si okořeníte váš sexuální život. Hotel nabízí celou řadu možností. Nejen, že je vhodný pro hodinové ubytování, ale také se zde můžete ubytovat na celou noc.

První návštěva hodinového hotelu

Jestliže jste nikdy v hodinovém hotelu nebyli a chystáte se do něj poprvé, nemusíte se ničeho bát. Rozhodně odhoďte všechen stud. Ubytovna Praha má nonstop recepci, na které vás obslouží diskrétní a příjemný personál. Do hotelu můžete přijít i bez předchozí rezervace. Stačí přijít, vybrat si pokoj a mít hodinu pouze pro sebe a svého partnera.

Za jednu hodinu v tomto hotelu v mileneckém azylu Zahradní město Praha 10 zaplatíte 370 Kč. Jestliže budete chtít tuto hodinu protáhnout o další hodinu, pak se vám připočítá pouze 160 Kč. Za celou noc za pokoj zaplatíte 735 Kč. Chcete-li si okořenit svůj sexuální život, zajděte do hodinového hotelu, ze kterého si odnesete nezapomenutelné zážitky. Jak se říká, zkusit se má vše.

Více článků o ubytování

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Joomla SEF URLs by Artio