Hledáte ubytování v Luhačovicích?

Pokud se chystáte do Luhačovic, ať už na výlet, víkendový pobyt nebo dlouhodoběji do lázní, budete zajisté shánět ubytování. Možností je mnoho, od soukromých domů, přes penziony Luhačovice, až po hotely a wellness hotely, které nabízejí služby vysokého standardu.

Pokračovat ve čtení

Ubytování v Kroměříži

Líbí se vám město Kroměříž? Chcete zde zůstat několik dní a navštívit nejen samotné město, ale i okolí? Jako ubytovací zařízení se vám nabízí hotel Kroměříž, který má ve své nabídce celkem 53 lůžek. Moderní a stylově vybavené pokoje jsou většinou dvoulůžkové, ale k dostání jsou i rodinné pokoje, apartmány či rezidence. Každému hotelu náleží sociální zařízení, barevná televize, přípojka pro počítač, telefon a minibar. Pokoje si můžete rezervovat přímo přes internet.

Pokračovat ve čtení

Hodinový hotel je nejen azyl pro milence

 

Přestaňte riskovat! Scházet se doma se svou milenkou či milencem není ideální nápad, což si spousta hotelů uvědomuje, a proto začala nabízet takzvaný hodinový hotel. Často je tento typ hotelu přezýván jako azyl pro milence. Jedná se o diskrétní ubytování, a jak už samotný název napovídá, pronajmete si pokoj na pouze jednu hodinu.

Tento diskrétní milenecký azyl nabízí maximální soukromí pro intimní hrátky. Velmi oblíbený je tento hotel v Praze 10, díky němuž nemusíte podnikat riskantní schůzky u vás doma. Erotické dobrodružství zde můžete provádět nejen se svou milenkou či milencem, ale i stálým partnerem. Touto cestou si okořeníte váš sexuální život. Hotel nabízí celou řadu možností. Nejen, že je vhodný pro hodinové ubytování, ale také se zde můžete ubytovat na celou noc.

Pokračovat ve čtení

Joomla SEF URLs by Artio